Realizacje ociepleń ściań

Izolacja i docieplanie ścian pianką PUR

 

Pianka poliuretanowa charakteryzuje się dobrą przyczepnością i niewielkim ciężarem. W dodatku silnie się rozpręża, dzięki czemu jest świetnym rozwiązaniem przy izolacji ścian w naszym domu – niezależnie od ich rodzaju (betonowe, z cegły, drewniane czy szkielety metalowe). Natryskowa aplikacja i bardzo szybkie osiąganie właściwości izolacyjnych gwarantują krótki czas trwania procesu i prac izolacyjnych  i komfort, który zostanie z nami na długie lata.

 

Główne zalety wykorzystania piany PUR do izolacji ścian:

 

  • chroni cały dom przed przegrzaniem i wychłodzeniem,
  • zmniejsza koszty ogrzewania,
  • nie odkształca się po aplikacji i nie osiada,
  • jest lekka i przylega do podłoża,
  • blokuje napływ powietrza z zewnątrz,
  • może być nakłada od wewnątrz, jak również od zewnątrz budynku,
  • jest bezzapachowa i nie zawiera toksycznych substancji,
  • jest elastyczna – idealnie dopasowuje się do podłoża,
  • komórkowa budowa pianki poliuretanowej znacząco obniża poziom hałasu.

Kontakt

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

© 2021 Salus Expo - ocieplanie pianką poliuretanową, izolacja strychu, najlepsza izolacja
Docieramy m.in do: Olsztyn, Iława, Ostróda, Elbląg, Gdańsk, Kartuzy, Mrągowo, Giżycko, Pisz, Nidzica, Bartoszyce, Kwidzyn, Brodnica, Wejherowo, Kętrzyn, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Działdowo, Grudziądz, Braniewo, Ciechanów, Ostrołęka, Łomża, Lidzbark Warmiński, Gdynia, Malbork
Realizacja: Icrafters
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję